jeansy i różowe trampki

Co ubrać do jeansów?

Kobiety napotykają częste problemy ze skompletowaniem garderoby. Mimo dużej ilości ubrań, trudno jest znaleźć wygodny i zarazem ładny strój. Problem w co się ubrać znają chyba wszystkie panie, ale nie wszystkie wiedzą, że obowiązkowym elementem kobiecej szafy jest para jeansów. Te niezwykle uniwersalne, ponadczasowe spodnie potrafią uratować każdy kryzysowy poranek przed szafą. Jak nosić jeansy?

Co ubrać do jeansów na imprezę?

Ponadczasowe jeansy świetnie sprawdzają się na imprezach. Nie dość, że są niezwykle wygodne, to łatwo jest do nich dobrać odpowiednią bluzkę. Obcisłe jeansy, podkreślające figurę, będą świetnie wyglądały z wygodną, lekko luźną, błyszczącą górą. Świecące elementy dodadzą im imprezowego charakteru. Dla osób, które preferują podkreślające talię bluzki, obcisłe jeansy będą idealnym dopełnieniem. Kluczowym wyborem są jednak buty, gdyż to one nadają całemu strojowi charakteru. Ładna, wysoka szpilka będzie świetnie wyglądała do obcisłego stroju. Z luźną koszulką stworzy kombinację formalno-imprezową.

 

Co ubrać do jasnych jeansów?

Jeansy to nie tylko tradycyjny “jeansowy” kolor. To także jasny jeans, wpadający w bardzo jasny błękit. Taki kolor sprawdza się przede wszystkim wiosną i latem. Bardzo ładnie kontrastuje z kolorami, przede wszystkim granatem i czerwienią. W połączeniu z jasnymi kolorami, łączy się w lekki, letni strój. Jasne jeansy wyglądają najlepiej z odkrytym obuwiem, typu sandałki i japonki, a także z wysokim obcasem.

 

Elegancko w jeansach

Kolejną odsłoną jeansów jest ich wykorzystanie w wersji eleganckiej. By osiągnąć efekt elegancji, warto ubrać obcisłe, ciemne jeansy, białą koszulę i wysoki, czarny obcas. Z taką kombinacją bardzo łatwo osiągnąć klasyczną elegancję. Chcąc urozmaicić styl, można zrezygnować z tradycyjnej bieli i czerni, i wybrać kolory. Czerwona lub granatowa koszula w połączeniu z ciemnymi jeansami i i szpilką może wyglądać bardzo atrakcyjnie. Dodatkowym elementem może być marynarka. To dodatek, który nada każdej kombinacji kolorystycznej i charakteru, i szyku. Nawet przy ciemnych jeansach i obcisłej, jednokolorowej bluzce, marynarka dodaje elegancji. To element garderoby, który warto posiadać w szafie. W połączeniu w jeansami, może stworzyć elegancki i wygodny strój wyjściowy.

 

Magdalena Jaworska