modny nadruk na koszulkacha

Modne nadruki na koszulki

Chcesz być modna w tym sezonie? W takim razie musisz zadbać, aby w twojej szafie znalazł się oryginalny napis lub grafika na koszulce. Przemierzaj świat wraz z modnymi trendami i sprawdź jak zrobić nadruk na koszulce!

Oryginalne koszulki z nadrukiem

Sitodruk, czyli jedna z najpopularniejszych metod wprowadzania nadruków na koszulki miała swoje zastosowanie jeszcze w czasach starożytnych, niemniej za jej ojców uważa się Japończyków, dla których sitodruk był doskonałym narzędziem ozdoby kimon. Do Europy metoda ta dotarła dopiero pod koniec XVIII wieku, lecz na popularności zyskała po roku 1900, kiedy zaczęto stosować sitodruk do dekoracji  różnego rodzaju materiałów w tym tapet czy mebli. Z czasem doskonalono technikę nadruku, aż w latach 80 i 90 nastąpiła masowa produkcja koszulek z nadrukiem. W obecnych czasach, kiedy starsze trendy modowe nieustannie wracają do łask, koszulki z nadrukiem stały się na nowo hitem zagranicznych i polskich wybiegów. Nadruki na koszulki przybierają różne formy od zabawnych fotodruków do przeróżnych haseł takich jak:

  • córeczka tatusia,
  • najlepsza mama na świecie,
  • piękna, mądra… i do tego skromna,
  • I <3 NY
  • keep calm and

 

Koszulki z własnym nadrukiem

Która z kobiet nie chciałaby być posiadaczką unikalnego, jedynego t-shirtu na świecie? Już dziś możesz poczuć się naprawdę wyjątkowa, oddając swoją szafę firmom produkującym koszulki z własnym nadrukiem. Stań się projektantką mody, zastanów się co chciałabyś wyrazić światu swoim ubraniem i stwórz oryginalny motyw na swoją bluzkę. Koszulki z własnym nadrukiem to również świetny prezent dla przyjaciółki, partnera czy dziecka. To prawdziwy prezent od serca, który sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo i z pewnością doceni Twoje zaangażowanie w robienie jej przyjemności.

 

Jak zrobić napisy na koszulki?

Koszulki z nadrukiem to doskonały prezent jaki możesz zrobić dla siebie lub innych, z pewnością jesteś o tym przekonana, a jedyne co może cię początkowo powstrzymywać przed ich zaprojektowaniem to pytanie: jak zrobić nadruk na koszulce. Koszulki z własnym nadrukiem można wykonać w pełni samodzielnie w domu. Wystarczy zaopatrzyć się w papier transferowy. Przy zakupie należy pamiętać o tym jaki rodzaj drukarki posiadamy w domu oraz warto mieć już przygotowany w głowie wstępny pomysł na nadruk na koszulce, bowiem rodzaj papieru transferowego należy dopasować do koloru tkaniny, jeden jest do jasnych materiałów, inny do ciemnych. Trzeba pamiętać, że aby prawidłowo odwzorować swój pomysł na nadruk na jasnej tkaninie, przed wydrukiem należy wykonać odbicie lustrzane grafiki lub tekstu. Przy ciemnych materiałach drukujemy tradycyjnie. Kolejnym krokiem jest przeprasowanie wydruku i szybkie ściągniecie zabezpieczającej folii. Wiesz już jak zrobić nadruki na koszulce, ale czujesz, że potrzebujesz wsparcia lub chcesz by twój nadruk na koszulce był najlepszej jakości? Zwróć się o pomoc do profesjonalnych firm, które za pomocą specjalistycznych maszyn nanoszą nadruki na koszulki.

 

Dominika Kula