dziewczyna na randce

Co ubrać na randkę z chłopakiem?

Wybierasz się na randkę i nie wiesz co na siebie włożyć? Tak, masz rację. Pierwsza randka jest bardzo ważna. Bo w końcu to właśnie to, jakie wrażenie wywrzesz na chłopaku zdecyduje, czy spotkacie się ponownie. A zatem w co się ubrać na pierwszą randkę? Zasada jest prosta! Twój strój powinien nie tylko zrobić pozytywne wrażenie, ale także sprawić, że będziesz czuła się komfortowo.

Pierwsza randka bywa często decydująca, stąd wybór stroju na nią, jest taki ważny. By dobrze się ubrać musisz przede wszystkim wiedzieć, gdzie na pierwszą randkę idziecie. Tak czy inaczej reprezentacyjna część powinna z powodzeniem uwydatnić Twoje atuty, ale bez ostentacji.

Jak ubrać się na randkę z facetem? 

Na pierwszej randce najlepiej postawić jest na lepsze poznanie drugiej osoby. A zatem ułatw chłopakowi zadanie i nie rozpraszaj go, to łatwiej pokaże swoje intelektualne oblicze.

Dla odważnych Pań dobrym rozwiązaniem może być romantyczna sukienka. Do tego niewielkie kolczyki z cyrkoniami, a na usta nałóż błyszczyk, który sprawi, ze Twój uśmiech będzie wyraźniejszy. Na oczy możesz nałożyć cienie lub podkreślić eyelinerem. W końcu to one mówią najwięcej. Policzki koniecznie podkreśl delikatnym różem – Panowie z pewnością zwrócą na to uwagę.

Co ubrać na pierwszą randkę?

I w końcu nadeszła ta pierwsza wymarzona randka. Musisz zatem zadbać o każdy szczegół. W kwestii fryzury na pierwszą randkę Panowie najbardziej kochają rozpuszczone, naturalnie układające się włosy. Jeśli z kolei chcesz stopniowo budować napięcie, na początku zepnij włosy, by potem je rozpuścić.

 

Cóż jeszcze można Wam polecić? Otóż z pewnością podkreślenie talii! Zaznaczone wcięcie bardzo dobrze działa na męskie zmysły, więc mile widziane na randce są wszelkiego rodzaju cieniutkie paseczki lub też rozkloszowane spódniczki. Podobno nie miej istotne są pierścionki i bransoletki, które nadają gracji i stylu.

Jak ubrać się na randkę do kina?

Kino? Restauracja? Spacer? Musisz wiedzieć co macie w planach, tak, by odpowiednio dobrać swój strój. Do kina najlepsze mogą być po prostu jeansy i ładna modna bluzka. Do tego dodatki, takie jak stylowa torebka, buty (mogą być szpilki lub baleriny) oraz wspomniany wyżej look w postaci podkreślenia urody. Tak ubrana możesz wyruszyć na randkę i podbijać serce swojego partnera.

 

Sylwia Halinak